گازگرفتگی ۲ نفر از کارکنان واحد بهره برداری نرگسی

۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ | ۰۸:۲۹ کد : ۷۲ خبر شناور
تعداد بازدید:۳۵۳
۲ نفر از کارکنان واحد بهره برداری نرگسی بامداد امروز (۲۹ فروردین ماه) دچار سانحه گاز گرفتگی شدند که با اعزام به موقع به مراکز درمانی، هم ‎اکنون حال یکی از کارکنان مساعد گزارش شده است.

۲ نفر از کارکنان واحد بهره برداری نرگسی بامداد امروز (۲۹ فروردین ماه) دچار سانحه گاز گرفتگی شدند که با اعزام به موقع به مراکز درمانی، هم ‎اکنون حال یکی از کارکنان مساعد گزارش شده است.

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران با اعلام این خبر گفت: دیروز (سه‌شنبه، ۲۸ فروردین‌ماه) در خط خروجی کارخانه بهره‌برداری نرگسی، نشتی جزئی پیش آمد که بلافاصله کارخانه از مدار خارج و عملیات به منظور رفع نشتی آغاز شد.

مهندس هوشنگ صیدالی افزود: پس از رفع نشتی و بازگشت کارخانه به مدار که عملیات مربوط به آن تا حدود ساعت ۲ بامداد امروز ادامه یافت، یکی از کارکنان گشت بهره ‎برداری که با همراهی یکی از نیروهای حراست نسبت به روشن کردن مشعل فلر اقدام کرده بود، در جریان این عملیات دچار گازگرفتگی شدند.

وی گفت: پس از وقوع حادثه، کارکنان بلافاصله به مراکز درمانی منتقل شدند و خوشبختانه هم ‎اکنون حال آقای منوچهرفر که از کارکنان حراست شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران است، مساعد گزارش شده است.

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران ابراز امیدواری کرد که وضعیت جسمانی آقای مطهری، نفر دوم این حادثه نیز هرچه زودتر بهبود یابد.

بر پایه این گزارش، میدان نفتی نرگسی در ۳۰ کیلومتری شمال شهرستان برازجان در استان بوشهر در سال ۱۳۵۳ کشف شد.

این میدان در محدوده عملیاتی شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران از شرکت‌های تابع شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب است.


نظر شما :