برگزاری کارگاه آموزشی بسیج مهندسین صنعتی استان خوزستان در مجتمع آموزش فنون اهواز

۱۴ آذر ۱۳۹۷ | ۱۵:۰۹ کد : ۲۳۲ اخبار مجتمع
تعداد بازدید:۱۲۹
برگزاری کارگاه آموزشی بسیج مهندسین صنعتی استان خوزستان در مجتمع آموزش فنون اهواز

کارگاه آموزشی بسیج مهندسین صنعتی استان خوزستان به همت بسیج مهندسین صنعت نفت حوزه شهید تندگویان و میزبانی مجتمع آموزش فنون برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب، آیین افتتاح این کارگاه روز چهارشنبه(14 آذرماه 1397) با حضور دکتر محمدعلی فلاح فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت نفت، دکتر علی اصغر شهبازی مسئول سازمان بسیج مهندسین صنعتی کشور، مهندس احمد محمدی مدیر عامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب، سرهنگ میرعبدالرضا حاجتی معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت ولیعصر(عج) استان خوزستان و جمعی از مدیران عامل و مدیران ارشد شرکت های نفتی جنوب برگزار شد.

در این آیین مهندس محمدی مدیر عامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب از برگزارکنندگان این کارگاه تقدیر و تشکر کرد و انتخاب سرهنگ ممبینی فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان را به عنوان فرمانده برتر بسیج صنعت نفت تبریک گفت.

وی با اشاره به توانمندی های بسیج اظهار داشت:  برای همگان در داخل و خارج کشور ثابت شده است که بسیجی مرد عمل است و اعتقاد دارم با تلاش شما و تمام مجموعه صنعت نفت می‌توانیم شرایط حساس کنونی را پشت سر بگذاریم.

مهندس محمدی با بیان اینکه استان خوزستان همیشه در خط مقدم مقاومت و ایستادگی بوده است گفت: اگر در جنگ تحمیلی استان خوزستان در خط مقدم بود امروز نیز بواسطه اینکه خاستگاه صنعت نفت کشور است در خط مقدم جنگ اقتصادی دشمن قرار دارد چون دشمن صنعت نفت را نشانه گرفته است.

وی تاکید کرد: باید نقشه ها و برنامه های دشمن را بشناسیم و با تجهیز خود به سلاح دانش و علم مشکلات را حل کنیم.

مهندس محمدی تصریح کرد: علیرغم تبلیغات آمریکا برای به صفر رساندن تولید نفت ایران، هم اکنون با تلاش و کوشش همکاران تولید نفت صورت می پذیرد.

مدیر عامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب به برنامه ها و اولویت های خود در مسئولیت جدید اشاره کرد و گفت: این شرکت با دستگاه های اجرایی و شرکت های نفتی مستقر در استان خوزستان و استان های نفتی همجوار تعامل سازنده و هماهنگی کامل دارد.

 وی با بیان اینکه شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب به مسئولیت‌های اجتماعی توجه ویژه دارد گفت: امیدوارم مجموعه بسیج در این حوزه با نفت همکاری نموده و به ویژه در روستاها و شهرهایی که از حداقل امکانات برخوردارند وارد عمل شود.

در این آیین دکتر شهبازی رئیس بسیج مهندسین کل کشور نیز به بیان اهداف برگزاری این کارگاه پرداخت و گفت: این کارگاه سومین کارگاه بسیج مهندسین صنعتی است که با هدف تدوین نقشه راه بسیج مهندسین کشور برگزار می شود.

وی با بیان اینکه هم اکنون در جنگ اقتصادی با دشمن هستیم تاکید کرد: نقش بسیج باید متناسب با شرایط فعلی و در جهت کمک به اقتصاد کشور باشد.

در این آیین سرهنگ حاجتی معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت ولیعصر(عج) استان خوزستان انتصاب مهندس محمدی به عنوان مدیر عامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب را تبریک گفت و از برگزار کنندگان این کارگاه تشکر کرد.

 وی با بیان اینکه 40 سال است در مقابل آمریکا مقاومت کردیم تصریح کرد: بسیج در بطن مردم است و بسیج یعنی مرد پای کار بودن و ایجاد ارزش برای کشور.

در ابتدای این آیین سرهنگ عباس ممبینی فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان به حاضران خیرمقدم گفت و به اهداف برگزاری این کارگاه اشاره کرد.


نظر شما :